Ahoj sis! <3

21. března 2016 v 21:15 | Cerie
No co bych o sobě asi tak řekla?
Jsem bečka sádla, to je můj stručný popis.
Nevím, jestli si to troufnu říct (napsat), ale nejspíš sem tu nejmladší z vás ... což je občas nevýhoda ...
Zachvíli mi bude 13. Všichni mi moji postavu chválí, říkají "jseš krásná,jsi akorát", ale já nechci být akorát!!! Kdy už to konečně pochopí, že nechci být akorát, chci být hubená až my každý bude závidět ...
Přiznám svojí váhu, dlouhou dobu jsem se rozmýšlela, jestli ji vám mám sem napsat, ale každý jednou začínal že? A já vám začínám věřit sis <3
Výška : cca 168 cm
Váha : 53 kg
Už dlouho žiju Anou (zhruba měsíc), ale jelikož sem ještě "mladá" tak mě mamka hlídá, abych jedla, takže nesnídám, ve škole nesvačím (dám svačinu kamarádce nebo ji jednoduše vyhodím), na školní oběd většinou nechodím (i když mi ho rodiče platí), a aby si mamka myslela, že jím dám si k večeří buď jablko nebo housku.
Omlouvám se, ale nebudu posílat fotky kde je můj face :
1. By jste se mi smáli
2. Kdyby někdo z mého okolí zjistil, že si píšu Ana blog pošle mě do psychárny a to vážně nechci.
Btw. Píšu z notebooku, který ani není můj a ke všemu ho už zítra musím vrátit, takže sem zase dlouho nic nepřidám, protože PC bude asi až v květnu, ale zkusím to přes telefon.
Díky sis a dalším předem, za podporu, která se mi normálně ani nedostává -Cerie
 


Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 21. března 2016 v 21:41 | Reagovat

Jsi blbá, ne tlustá. To že si sama sobě ubližuješ není normální-anorexií jsem si prošla a víš co? Teď jím co chci, jsem krásná a hubená, měřím 160 cm a 50 kilo. Prober se a začni jíst. Seš mladá a nezkušená a máš život před sebou.
Jasný-vím že moje kecy budeš ignorovat a řekneš si, že Ti nerozumím, ale něco jsem říct musela. Víš ty co? Nikdo ti zavidět nebude, budeš hnusná, vyzáblá a nemocná. A až umřeš, ublížíš tím spoustě lidí.
Pevně věřím, že je tento blog jen ironie a recese...

2 myší královna myší královna | Web | 22. března 2016 v 1:47 | Reagovat

Klidni hormon. Já v sedmnácti shodila zničeho nic skoro patnáct kilo. Ve dvanácti je oplácanej každej. Až ti bude třináct nebo patnáct, vyrosteš, zúží se ti boky, zvětší prsa. To, že máš teď jednolitou postavu je normální a je krávovina zkoušet nějaký extrémy. Nebuď vypatlaná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.